М'який диван для очікування меблі для відвідувачів салонів кафе ресторанів клубів VM226

16 960,80 ₴
- Під замовлення
- Код: VM226
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
М'який диван для очікування меблі для відвідувачів салонів кафе ресторанів клубів VM226
Функціональні характеристики:
― округла форма сидіння та спинки;
― пластикові опори для меблів;
― пружини-змійки;
― наповнювач поролон 25-ї щільності;
― оббивка шкірозамінник або тканина*.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 150х95х65см
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Для того щоб дізнатися про актуальну ціну, оберете потрібний матеріал оббивки під ціною.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 150 см |
| Глибина дивана | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 16 960,80 ₴










