Диван для очікування VM229 м'які меблі для офісу

16 383,60 ₴
- Під замовлення
- Код: VM229
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Диван для очікування VM229 м'які меблі для офісу
Зручний м'який диван для залів очікування, офісів, салонів.
Функціональні характеристики:
― двомісна модель;
― зручна форма спинки та м'яке сидіння;
― хромовані ніжки для додаткової стійкості;
― пружини-змійки;
― наповнювач поролон 25-ї щільності;
― оббивка шкірозамінник або тканина*.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 120х75х75см
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Для того щоб дізнатися про актуальну ціну, оберете потрібний матеріал оббивки під ціною.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 120 см |
| Глибина дивана | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 16 383,60 ₴







