Комфортний пуф для відвідувачів VM339 для очікування в салонах краси, офісах, ресторанах

7 326 ₴
- Під замовлення
- Код: VM339
Відправка з 30 травня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Комфортний пуф для відвідувачів VM339 для очікування в салонах краси, офісах, ресторанах
Пуф VM339 - зручна комфортна модель для встановлення в залах очікування, офісах, салонах краси. Дизайн пуфу дозволяє відчути домашній комфорт. М'яке сидіння дозволить затишно влаштуватися у ньому. У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки та наповнювача. Широка гамма кольорів допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики :
- матеріал: фанера, шкірозамінник, пінополіуретановий наповнювач;
- знімна верхня кришка;
- каретні втяжки на кришці;
- прогумовані опори (10-30 мм);
- матеріал оббивки шкірозамінник або тканина*
- є ніша для речей
Колір:
Габарити ШхВхГ: 140х45х50 см.
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
* ціна моделі в шкірозаміннику і тканині відрізняється.
Для уточнення ціни оберете потрібний матеріал в опціях товару, або зв'яжіться з менеджером магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 45 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Так |
| Основні атрибути | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 7 326 ₴










