М'який пуф для очікування для відвідувачів VM337 для салонів краси, офісів, ресторанів

4 528,80 ₴
- Під замовлення
- Код: VM337
Відправка з 30 травня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
М'який пуф для очікування для відвідувачів VM337 для салонів краси, офісів, ресторанів
Пуф VM337 - комфортна модель для встановлення в залах очікування, офісах, салонах краси. Дизайн пуфу дозволяє відчути домашній комфорт. М'яке сидіння дозволить затишно влаштуватися у ньому. У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки та наповнювача. Широка кольорова палітра допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- пластикові опори;
- м'яке сидіння дозволяє комфортно влаштуватися на ньому;
- пуф виготовляється із застосуванням таких матеріалів: фанера, пінополіуреатоновий наповнювач (25-а щільність), якісний шкірозамінник;
- матеріал оббивки меблева тканина або шкірозамінник*.
Колір:
Габарити ШхВхГ: 45х50х45 см.
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
* ціна моделі в шкірозаміннику і тканині відрізняється.
Для уточнення ціни оберете потрібний матеріал в опціях товару, або зв'яжіться з менеджером магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 45 мм |
| Основні атрибути | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 4 528,80 ₴










