Комфортний пуф для відвідувачів VM334 для очікування в салонах краси, офісах, ресторанах

5 416,80 ₴
- Під замовлення
- Код: VM334
Відправка з 30 травня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Комфортний пуф для відвідувачів VM334 для очікування в салонах краси, офісах, ресторанах
Пуф VM334 - комфортна модель для встановлення в залах очікування, офісах, салонах краси. Дизайн пуфу дозволяє відчути домашній комфорт. М'яке сидіння дозволить затишно влаштуватися у ньому. У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки та наповнювача. Широка кольорова палітра допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- матеріал оббивки - шкірозамінник чи тканина*;
- пластикові опори;
- каретна стяжка;
- наповнювач поролон 25-ої щільності;
- матеріал каркасу - фанера та двп;
- колір на вибір.
- втяжка гудзиками або стразами
Колір:
Габарити ШхВхГ: 50х50х50 см.
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
* ціна моделі в шкірозаміннику і тканині відрізняється.
Для уточнення ціни оберете потрібний матеріал в опціях товару, або зв'яжіться з менеджером магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ДВП |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Основні атрибути | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 5 416,80 ₴










