Диван VM209 м'які зручні меблі для очікування відвідувачів салонів краси офісів

19 269,60 ₴
- Під замовлення
- Код: VM209
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Диван VM209 м'які зручні меблі для очікування відвідувачів салонів краси офісів
Зручний м'який диван для залів очікування, офісів, салонів.
Функціональні характеристики:
― диван вміщує 3 клієнти;
― наповнювач - стійкий до деформації поролон 25-ї щільності;
― хромовані ніжки для додаткової стійкості;
― оббивка - шкірозамінник або тканина*.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 160х80х75 см.
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Для того щоб дізнатися про актуальну ціну, оберете потрібний матеріал оббивки під ціною.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 160 см |
| Глибина дивана | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 19 269,60 ₴








