М'який диван для очікування відвідувачів офісів салонів VM216

11 188,80 ₴
- Під замовлення
- Код: VM216
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
М'який диван для очікування відвідувачів офісів салонів VM216
Функціональні характеристики:
― комфортний диван для розміщення в залах очікування, офісах, салонах краси;
― мінімалістичний дизайн;
― наповнювач - стійкий до деформації поролон 25-ї щільності;
― хромовані ніжки для додаткової стійкості;
― оббивка - шкірозамінник або тканина*.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 120х50х55 см
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Для того, щоб дізнатися актуальну ціну, оберіть потрібний матеріал оббивки під ціною.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Ні |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 120 см |
| Глибина дивана | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 11 188,80 ₴









