М'який диван для очікування меблі для відвідувачів офісів салонів готелів VM222

12 343,20 ₴
- Під замовлення
- Код: VM222
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
М'який диван для очікування меблі для відвідувачів офісів салонів готелів VM222
Зручний м'який диван для залів очікування, офісів, салонів.
Характеристики:
― м'яке сидіння та спинка;
― наповнювач стійкий до усадки пінополіуретан;
― оббивка шкірозамінник або тканина*.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 100х100х110 см
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Щоб дізнатися актуальну ціну, виберіть потрібний матеріал оббивки під ціною.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 100 см |
| Глибина дивана | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 12 343,20 ₴










