Крісло для очікування VM324 для відвідувачів для ресторанів, офісів, салонів краси

11 455,20 ₴
- Під замовлення
- Код: VM324
Відправка з 30 травня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Крісло для очікування VM324 для відвідувачів для ресторанів, офісів, салонів краси
Крісло для очікування VM324 - комфортна модель для встановлення в залах очікування, офісах, салонах краси.
Широкі підлокітники та спинка допоможуть клієнту максимально комфортно провести час очікування.У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки та наповнювача. Широка гамма кольорів допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- матеріал оббивки - шкірозамінник чи тканина*;
- наповнювач поролон 25-ої щільності;
- хромовані опори;
- матеріал каркасу - фанера та двп;
- колір на вибір.
Колір:
Розміри (ШхВхГ): 85х75х90 см
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
* ціна моделі в шкірозаміннику і тканині відрізняється.
Для уточнення ціни оберете потрібний матеріал в опціях товару, або зв'яжіться з менеджером магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 85 см |
| Глибина крісла | 90 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, ДВП |
| Ніжки | хромований метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
- Ціна: 11 455,20 ₴










