Диван для зони очікування VM220 дивани для клієнтів кафе готелів м'які дивани в салони краси

19 269,60 ₴
- Під замовлення
- Код: VM220
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Диван для зони очікування VM220 дивани для клієнтів кафе готелів м'які дивани в салоні краси
Широкі м'які підлокітники та спинка допоможуть клієнту максимально комфортно провести час очікування.У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки та наповнювача. Широка кольорова палітра допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Функціональні характеристики:
― м'яка спинка та підлокітники;
― диван встановлений на гумові ніжки;
― наповнювач - стійкий до усадки пінополіуретан;
― оббивка - шкірозамінник або тканина*.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 170х70х95 см
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Щоб дізнатися актуальну ціну, виберіть потрібний матеріал оббивки під ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 170 см |
| Глибина дивана | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 19 269,60 ₴









