Затишне крісло для очікування VM303 крісло для відвідувачів для салонів офісів

11 188,80 ₴
- Під замовлення
- Код: VM303
Відправка з 30 травня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Затишне крісло для очікування VM303 крісло для відвідувачів для салонів офісів
Крісло для очікування VM 303 ― комфортна модель для установки в залах очікування, офісах, салонах краси. Лаконічний силует робить крісло підходящим під будь-який дизайн. У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки і наповнювача. Широка палітра кольорів допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- матеріал оббивки - шкірозамінник або тканина;
- наповнювач поролон 25-тої щільності;
- хромовані ніжки (можлива заміна на дерев'яні з доплатою);
- матеріал каркасу - фанера або двп;
- колір на вибір.
Колір:
палітра шкірозамінника
палітра меблевої тканини
Розміри (ШхВхГ): 75х75х70 см.
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
* ціна моделі в шкірозаміннику і тканині відрізняється.
Для уточнення ціни оберете потрібний матеріал в опціях товару, або зв'яжіться з менеджером магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 75 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, ДВП |
| Ніжки | хромований метал |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
- Ціна: 11 188,80 ₴










