Крісло для очікування VM319 для салонів краси, офісів, ресторанів

8 036,40 ₴
- Під замовлення
- Код: VM319
Відправка з 30 травня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Крісло для очікування VM319 для салонів краси, офісів, ресторанів
Крісло для очікування VM319 ― комфортна модель для установки в залах очікування, офісах, салонах краси. У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки і наповнювача. Широка палітра кольорів допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- матеріал обшивки - шкірозамінник або тканина*;
- наповнювач поролон 25-ої щільності;
- хромовані опори;
- матеріал каркаса - фанера, двп;
- колір на вибір.
Колір:
Розміри (ШхВхГ): 50х80х55 см.
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
* ціна моделі в шкірозаміннику і тканині відрізняється.
Для уточнення ціни оберете потрібний матеріал в опціях товару, або зв'яжіться з менеджером магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, ДВП |
| Ніжки | хромований метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
- Ціна: 8 036,40 ₴










