Комфортний м'який диван Quadro меблі для відвідувачів салонів офісів кафе готелів VM224

11 766 ₴
- Під замовлення
- Код: VM224
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Комфортний м'який диван Quadro меблі для відвідувачів салонів офісів кафе готелів VM224
М'які підлокітники та спинка допоможуть клієнту максимально комфортно провести час очікування.У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки та наповнювача. Широка кольорова палітра допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
― м'яке сидіння, зручна спинка;
― наповнювач стійкий до усадки пінополіурет;
― оббивка штучна шкіра або меблева тканина*.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 130х110х65см
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Для того щоб дізнатися про актуальну ціну, оберете потрібний матеріал оббивки під ціною.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 110 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 130 см |
| Глибина дивана | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 11 766 ₴








