Диван Charli для зони очікування м'які меблі в салони краси барбершопи офіси VM241

17 804,40 ₴
- Під замовлення
- Код: VM241
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Диван Charli для зони очікування м'які меблі в салони краси барбершопи офіси VM241
Відмінний варіант для інтер'єрів у стилі лофт та індастріал.
Модель відповідає всім актуальним трендам зовнішнього вигляду та функціональності. Якісний шкірозамінник має високі показники зносостійкості (зносостійкість від 70 тисяч циклів). Також можливе виготовлення дивану з тканини.
Металевий каркас покритий порошковим фарбуванням, це захищає його від впливу вологи та бруду. М'який наповнювач стійкий до усадки та надовго забезпечить клієнтам комфортне очікування.
Колір каркасу: чорний, білий, срібний, золотий, срібний.
Колір оббивки на вибір:
Розміри: ширина – 120 см, висота – 73 см, глибина – 76 см.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 73 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 120 см |
| Глибина дивана | 76 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивана | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 17 804,40 ₴










