М'який диван для очікування Millenium меблі для відвідувачів салонів готелів офісів ресторанів VM240

22 066,80 ₴
- Під замовлення
- Код: VM240
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
М'який диван для очікування Millenium меблі для відвідувачів салонів готелів офісів ресторанів VM240
Широкі підлокітники та м'яка спинка допоможуть клієнту комфортно провести час очікування. Матеріал наповнювача стійкий до деформації. Залежно від вибору оббивки та декорації, диван можна зробити як у стилі класичної розкоші, так у більш брутальному стилі.
Характеристики:
- наповнювач - пінополіуретан 25-ої щільності;
- оббивка шкірозамінник або тканина;
- колір на вибір;
- декорація гудзиками чи стразами на вибір.
Колір:
Розміри (ШхГхВ): 190х75х100 см.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
*ціна автоматично вказана за модель у шкірозаміннику. За тканину передбачено доплату. Точну ціну ви можете дізнатись, вибравши потрібний варіант в опціях товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 190 см |
| Глибина дивана | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 22 066,80 ₴










