М'який зручний диван для очікування Western меблі для відвідувачів ресторанів офісів салонів VM238

38 050,80 ₴
- Під замовлення
- Код: VM238
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
М'який зручний диван для очікування Western меблі для відвідувачів ресторанів офісів салонів VM238
Красивий стьобаний диван Western відмінно прикрасить інтер'єр у Вашому салоні, так як виконаний в унікальному дизайні.
Характеристики:
- Дерев'яний каркас;
- наповнювач поролон 25-ї щільності;
- матеріал обшивки - шкірозамінник або тканина;
- хромовані ніжки;
- декорація гудзиками.
Диван можна виготовити зі шкірозамінника або меблевої тканини.
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Щоб дізнатися актуальну ціну, оберете потрібний матеріал оббивки в опціях товару.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 220х100х95 см.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 220 см |
| Глибина дивана | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 38 050,80 ₴










