Комфортне крісло для очікування VM330 для відвідувачів салонів краси, ресторанів, офісів

9 768 ₴
- Під замовлення
- Код: VM330
Відправка з 30 травня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Комфортне крісло для очікування VM330 для відвідувачів салонів краси, ресторанів, офісів
Крісло для очікування VM330 - комфортна модель для встановлення в залах очікування, офісах, салонах краси.
Широкі підлокітники та спинка допоможуть клієнту максимально комфортно провести час очікування.У виготовленні використовуються зносостійкі матеріали оббивки та наповнювача. Широка кольорова палітра допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- матеріал оббивки - шкірозамінник чи тканина*;
- наповнювач поролон 25-ої щільності;
- хромовані опори;
- матеріал каркасу - фанера та двп;
- колір на вибір.
Колір:
Розміри (ШхВхГ): 70х100х70 см.
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
* ціна моделі в шкірозаміннику і тканині відрізняється.
Для уточнення ціни оберете потрібний матеріал в опціях товару, або зв'яжіться з менеджером магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 70 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, ДВП |
| Ніжки | хромований метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
- Ціна: 9 768 ₴










