Настільна лампа-лупа для манікюру, для нарощування вій збільшення 3 діоптрій

Настільна лампа-лупа для манікюру, для нарощування вій збільшення 3 діоптрій
Лампа-лупа 2502t LED – ця комплектується струбциною для кріплення до горизонтальної поверхні (візка або столика) відмінно підійде для роботи майстра з нарощування вій, косметолога, майстра манікюру та педикюру.
Лампа-лупа має збільшувальну лінзу на 3,5 діоптрію, з додатковим віконцем на 5 діоптрій, встановлену у пластиковий корпус.
Віконце лінзи має діаметр 10 см і захисну пластикову кришку. Регулювання верхньої частини лампи-лупи провадиться за рахунок гнучкого штатива.
Технічні характеристики:
- кріплення (струбцина);
- лінза 3,5 діоптрії;
- Дод. віконце на 5 діоптрій;
- кількість світлодіодів – 50 прим;
- Діаметр лінзи 10 см;
- матеріал лінзи;
- гнучкий тримач;
- пластиковий корпус;
- захисна кришка лінзи;
- гарантія 12 місяців;
- Споживана потужність: 10 Вт;
- Харчування: 220-240 Вт;
- колір білий.
- Розміри в упаковці: 41x34x10 см;
Виробництво: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S&P |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Діаметр лінзи | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Нове |
| Основні | |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
- Ціна: 2 442 ₴


