Лампа-лупа настільна мода. 2012В LED збільшувальна лінза 3 діоптрії з підсвіткою

Лампа-лупа настільна мода. 2012В LED збільшувальна лінза 3 діоптрії з підсвіткою
Лампа-лупа настільна мода. 2012В LED збільшенням 3 діоптрії
Настільна лампа модель 2012В LED зі збільшенням на 3D — чудовий вибір для щоденної роботи салону краси для майстрів нігтьової естетики. Невеликий розмір і привабливий зовнішній вигляд прикрасять будь-який робочий стіл як в офісі, так і вдома.
Лампа денного світла забезпечує підсвічування комфортну для очей, внутрішня лінза на 3 діоптрії допоможе розглянути дрібні деталі.
Пантограф лампи складається з двох частин, нерухомої підставки та частини, що нахиляється, яка дає змогу змінювати відстань до об'єкта освітлення. Корпус голови лампи має кульове кріплення — це дає змогу обертати голову лампи, оскільки вам зручно.
- діаметр лінзи: 10 см
- збільшення: 3D
- джерело світла: 30 SMD світлодіодів
- енергоспоживання: клас А+
- потужність: 6W
- інтенсивність світлового потоку: 540 Lm
- пластиковий корпус
- кришка, що закривається на корпусі, захищає скло від запилення
- колір: білий
- висота лампи: 30 см
- довжина шнура: 145 см
розміри паковання: 28х23х19 см
Вага нетто: 1,2 кг
Вага брутто: 1,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр лінзи | 10 см |
- Ціна: 890 ₴



