Складаний манікюрний стіл з 3 ящиками і поличкою під лаки для манікюрного салону M102 K "Естет №2" компакт

5 765 ₴
- Під замовлення
- Код: М102 К
Відправка з 07 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Складаний манікюрний стіл з 3 ящиками і поличкою під лаки для манікюрного салону M102 K "Естет №2" компакт
ВАЖЛИВО! Вартість столу вказана у розібраному вигляді (по досточках)!
Якщо необхідно відправити стіл у зібраному вигляді - вартість столу збільшитися приблизно на 10%. Уточнити вартість столу у зібраному вигляді можливо у менеджера за телефоном: +380 (97) 179-63-62



Стіл для манікюру М102К "Естет №2" компакт
Манікюрний стіл "Естет №2" є однією з найбільш затребуваних наших моделей.
- Обладнаний однією поличкою ДСП на висоті 15 см, завдяки якій лаки у Вас завжди під рукою.
- Стіл можливий як лівобічний так і правосторонній.
- Торці деталей обклеєні пластиковою кромкою.
- Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбухання плити від попадання на неї рідини.
- Скляні полиці мають радіус на гострих кутах і заполіровані по периметру.
- На ящиках стоять направляючі повного висунення DC, що забезпечує безшумне і плавне відкривання до 15000 разів.
-
Тумба на 3 шухляди
- Стільниця і каркас з ДСП (КроноУкраина).
Габаритні розміри:
висота 730/880 мм,
довжина 1100 мм (420мм),
ширина 500 мм
За бажанням у стіл можна вбудувати витяжку - пилосос для манікюру:
вибрати будь-яку модель манікюрного пилососа
Додаткова комплектація (з доплатою):
- підставка для рук (довжина 320 мм, ширина 110, висота 160);
- врізання витяжки;
- комплектація колесами (пластмасовими);
- комплектація колесами (металевими);
- замок на ящик;
- фасади, торці кришки та надбудови в кольорі;
- комплектація розетками.
Розмір доплати уточнюйте у менеджера магазину.
Гарантія 2 роки.
Ціну столика в іншому кольорі уточнюйте у менеджера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Правосторонній, Універсальне, Лівосторонній |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
- Ціна: 5 765 ₴






