Стілець для косметолога стільчик для майстра манікюру А780 БІЛИЙ стілець для майстрів зі спинкою
вверхвниз

2 900 ₴
- В наявності
- Код: А780 белый
+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для косметолога стільчик для майстра манікюру А780 БІЛИЙ стілець для майстрів зі спинкою
Стілець майстра зі спинкою А780 білого кольору
Стілець майстра послужить незамінним помічником у роботі майстрів.
Модель є комфортною та класичною.
Наявність зручної спинки забезпечить майстру додатковий комфорт протягом напруженого робочого дня.
Стілець майстра з легкістю регулюється по висоті пневматичним витягом.
Основа – хромована база на прогумованих з металевою основою коліщатках.
Оббивкою випорожнень служить високоякісний, зносостійкий замінник шкіри ПВХ.
Характеристики:
- пневматичний витяг;
-
покриття зі шкірозамінника високої якості;
- основа – хромована;
-
діаметр основи 50 см;
- колір оббивки: білий
Розміри:
- Висота: 46-61 см.
-
Розмір сидіння: 46 х 39 см
-
Ширина спинки: 42 см.
- Висота спинки: 19 см.
Гарантія 12 міс
Надається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Наявність спинки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Глибина сидіння | 390 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 460 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴




