Масажний стіл стаціонарний електричний кушетка для масажу з підігрівом для СПА салонів 2290С-Н
-14%111 000 ₴
95 016 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2290СН
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Масажний стіл стаціонарний електричний кушетка для масажу з підігрівом для СПА салонів 2290С-Н

Масажний стіл з підігрівом для СПА-салонів ZD-866HN (2290С) - це багатофункціональний, стильний, надійний, комфортний стаціонарний стіл для масажу. Завдяки своїм значним розмірам, зручним і функціональним застосування масажний стіл зарекомендував себе, як одна з кращих моделей масажних столів на ринку України.
Особливості:
- посилене підстава, металева конструкція, декорована дерев'яними елементами (Бук), покриті темним лаком;
- регулюється за допомогою ручного пульта: висоти масажного столу, кута нахилу грудної частини, згинання в колінах;
- включення підігріву здійснюється окремою кнопкою, розташованої на пульті;
- колір оббивки - білий;
- колір основи - темний (венге)
- регульовані підлокітники;
Габаритні розміри: 77х197х58-77см (h);
Гарантія 12 місяців;
Виробництво фабричний Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 2 |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Junhe |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Мінімальна висота | 580 мм |
| Максимальна висота | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал столу | Екошкіра |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Матеріал конструкції столу | метал, дерево |
| Тип масажного столу | Стаціонарний електричний |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
- Ціна: 95 016 ₴






