Лампа лупа настільна мода. 8093-А Led, збільшення 3+12 діопт., білий корпус

Настільна лампа модель 8093А LED з
діаметр лінзи: 10 см збільшення: 3D + додаткова внутрішня лінза 12D — гарний вибір для роботи в салоні краси та для домашнього використання з яскравим холодним світлом світловим потоком 520 люменів за економної витрати енергії.
джерело світла 40SMD світлодіодів;
Енергоспоживання клас А+;
потужністю 6.5 Вт;
Інтенсивність світлового потоку 520 Lm;
Пластиковий корпус;
Кришка, що закривається на корпусі, захищає скло від запилення;
Колір: білий/чорний;
Висота лампи 35 см;
Довжина шнура 146 см;
Розмір паковання 28х23х19см;
Вага нетто 1.38кг;
Вага брутто 1.72 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 10 см |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 950 ₴


