Стільчик для майстра манікюру, майстри з нарощування вій 1103А
вверхвниз

5 696 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZD 1103А
+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стільчик для майстра манікюру, майстри з нарощування вій ZD 2136A — зручний і практичний у використанні. Органічна сидіння і спинка, що підтримує поперековий відділ хребта, дає змогу комфортно працювати майстрам гарного бізнесу.
Стілець майстра зі спинкою встановлений на міцне хромоване п'ятипроменеваття з коліщатками, що дає змогу легко переміщатися майстру.
В наявності колір: Чорний матовий;
Висота посадкового місця регулюється пневматикою від 43 см до 58 см;
розмір сидіння: ширина 46х46см;
розмір спинки: 44х22см;
діаметр хром.п'ятипроменя 49см;
Гарантія 12 місяців;
Фабричний Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Глибина сидіння | 460 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 430 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 696 ₴


