Кушетка педикюрно-косметологическая мод. 2217А(1 мотор) кушетки кресла для педикюра
-27%37 962 ₴
27 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2217А
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Кушетка педикюрно-косметологічна мод. 2217А(1 мотор)
Кушетка педикюрно-косметологічна з роздільною ножною частиною та електрично регульованою висотою. Спинка та ножна частина регулюються механічно.
Міцна та стійка металева основа, плавне регулювання висоти, підйом крісла за допомогою ручного пульта.
Розкладається до горизонтального положення та складається у вигляді крісла. Може використовуватись як педикюрне крісло, а також для проведення естетичних процедур.
Технічні характеристики:
- 1 електромотор – для регулювання висоти;
- дистанційний пульт управлiння;
- регулювання кута нахилу спинної частини – за допомогою газліфту;
- регулювання ніжок – за допомогою газліфту;
- зйомна подушка для голови;
- отвір для обличчя;
- знімні підлокітники;
- роздільні ніжки із висувними підставками під п'яти;
- тримач для одноразових простирадл!;
- основа - металева, пофарбована білою порошковою фарбою;
- оббивка – шкірозамінник;
- колір оббивки – біли та чорний матовий.
Габаритні розміри:
висота – h59-81;
ширина(без підлокітників)-61см;
ширина(з підлокітниками)-82см;
довжина кушетки – 172см;
довжина кушетки з висунутою підставкою під п'яти -180см.
Виробництво – Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&P |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 3 |
| Тип підніжної частини | дві роздільні підніжки, регульована по довжині, регульована по висоті, регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | пневматичний |
| Спосіб регулювання подножной частини | пневматичний |
| Функціональні підлокітники | регульовані, знімні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Кількість моторів | 1 шт. |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Мінімальна висота | 590 мм |
| Максимальна висота | 810 мм |
- Ціна: 27 750 ₴



