Диван для очікування VM202 офісний диван для відвідувачів 170*85*80 см

18 115,20 ₴
- Під замовлення
- Код: VM202
Відправка з 01 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Диван для очікування VM202 офісний диван для відвідувачів 170*85*80 см
Зручний диван для залів очікування, офісів, салонів.
При виготовленні цієї моделі були використані такі матеріали: фанера, пінополіуретановий наповнювач (25-ої щільності), пружини - змійка.
Класичний дизайн дивана надає відчуття домашнього комфорту і дозволяє вільно розміститися на ньому трьом клієнтам.
Комфортна спинка, м'які сидіння і підлокітники, а також міцні хромовані ніжки, що надають дивану додаткової стійкості, дозволять затишно влаштуватися в ньому.
Маленькі подушечки – не входять у комплект та замовляються окремо. У комплекті лише 2 подушки для спинки.
Колір оббивки можна вибрати БУДЬ-ЯКИЙ!
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника.
За диван із тканини передбачено доплату.
Габаритні розміри (ШхВхГ): 170*85*80 см
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
Можливе виготовлення по індивідуальних розмірах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 80 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 170 см |
| Глибина дивана | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 18 115,20 ₴






