Апарат пресотерапії для корекції фігури для лімфодренажу апарати для схуднення PR-701

105 399 ₴
- В наявності
- Код: PR-701
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Апарат пресотерапії для корекції фігури для лімфодренажу апарати для схуднення PR-701


Чеський виробник косметологічного обладнання Alvi Prague постачає на європейський ринок широкий перелік унікальних апаратних рішень для комплексного догляду за обличчям і тілом, зокрема для ефективного усунення проблем целюліту та зайвої ваги. Ми є ексклюзивним представником Alvi Prague в Україні та надаємо вигідну можливість купити апарат пресотерапії PR-701 за низькими цінами виробника.
Особливості апарату пресотерапії
Інноваційне обладнання для салонів краси, СПА-центрів і приватних кабінетів дасть змогу вашим клієнтам замовити будь-яку послугу та якнайшвидше отримати якісний результат. Незмінно високим попитом має процедура апаратного лімфодренажного масажу (пресотерапії), яка передбачає механічний і рефлекторний вплив на шкіру та тканини за допомогою енергії стисненого повітря.
Апарат для схуднення та лімфодренажу PR-701 обладнаний безшумним компресором, який здатний нагнітати повітряний потік із заданою інтенсивністю і частотою в спеціальні натільні манжети. Циклічне та кероване стискання поверхні тіла сприяє формуванню ефекту пульсової хвилі навіть у найдрібніших артеріалах і капілярах. Паралельно відбувається активізація клітинних рецепторів, витіснення з організму надлишків рідини та активна компресійна дія на лімфатичну систему.
Широкі функціональні можливості дають змогу купити апарат лімфодренажу PR-701 для проведення апаратної терапії таких косметичних і соматичних проблем:
- зміна контурів фігури;
- надмірна вага;
- локальні жирові відкладення
- варикозне розширення вен;
- порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку;
- зниження тонусу шкіри;
- спазми та біль у м'язах;
- неправильний обмін речовин;
- порушення водного балансу.
Наше косметологічне обладнання для пресотерапії ефективно усуває больовий дискомфорт від фізичних навантажень, сприяє закріпленню результатів кавітації, вакуумного масажу та допомагає швидко відновитися після травм і операцій.
Інші переваги апарата пресотерапії
Решив замовити апарат пневмомасажу PR-701, ви отримуєте компактний пристрій вагою приблизно 5 кг, який під'єднується до стандартної побутової мережі, споживає мінімум електроенергії (145 Вт) і надійно захищений від перевантаження, перегрівання та короткого замикання. Чіткий сенсорний дисплей та інтуїтивно зрозуміле меню дадуть змогу оперативно вибрати один із попередньо встановлених режимів роботи (лимфодренаж, активне схуднення, сліммінг) або скористатися ручними налаштуваннями.
Для можливості проведення локальних і масштабних процедур, косметологічне обладнання комплектується потрібними манжетами та спеціальними ременями для їх закріплення й регулювання обсягу.
Про процедуру пресотерапії
Процедура пресотерапії безболісна та викликає виключно позитивні емоції. Перед початком сеансу на тіло пацієнта одягається необхідна кількість манжетів. Потім у них нагнітається повітря з певною ритмічністю й силою. Час однієї процедури становить від 40 до 60 хвилин. Для отримання максимального ефекту рекомендується курс із 10-12 сеансів з інтервалом у 2-3 дні.
Скориставшись послугами нашої компанії, ви завжди зможете купити апарат пресотерапії PR-701 за оптимальними цінами в Україні. Ми надаємо професійне сервісне обслуговування, довгострокову гарантію від виробника та зручну можливість придбання проборудування для салонів краси в розшарочку. У нас також можна замовити безплатний курс навчання професійної роботи на апараті лімфодренажу от Alvi Prague.
Функція апарата
Кількість програм пресотерапії
3 автоматичні програми + режим налаштувань користувача
Тиск у манжетах під час пресотерапії
210-230 мм рт. ст.
Час накачування манжет
12-20 с
Кількість зон впливу
8 зон (20 повітряних секцій)
Параметри мережі
Параметри мережі живлення
220-240 В / 50 Гц; 100-120 В / 60 Гц
Споживана потужність
50 Вт і менше
Безпека
Клас захисту
IP31
Габаритні розміри
Габаритні розміри (Ш*Г*В)
287*313*166 мм
Габаритні розміри після паковання (коробка)
520*370*380 мм
Вага апарата (нетто)
5,2 кг
Вага після паковання (брутто)
12,05 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування | Коліна, Ноги, Гомілка, Ступні, Сідниці, Тіло, Груди, Живіт, Руки, Область декольте, Стегна |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Alvi-Prague |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Застосування | Пресотерапія |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики | |
| Функції апарату | Пресотерапія |
| Тиск в манжетах при пресотерапії | 210-230 мм рт. ст. |
| Час накачування манжет | 12-20 с |
| Кількість зон впливу | 8 зон (20 повітряних секцій)- 20 каналів |
| Кількість програм пресотерапії | 3 автоматичні програми + режим налаштувань користувача |
- Ціна: 105 399 ₴



