Підлоговий апарат для пресотерапії PR-2000 на 48 каналів

199 299 ₴
- В наявності
- Код: PR-2000
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Підлоговий апарат для пресотерапії PR-2000 на 20 каналів
Багато салонів краси, клініки естетичної медицини, приватні косметологічні кабінети бажають отримати у свій професійний арсенал безпечний, безболісний і ефективний методику боротьби з целюлітом і зайвою вагою. Наша компанія є офіційним представником чеського виробника Alvi Prague в Україні і пропонує купити апарат пресотерапії європейської якості з унікальним набором функцій.
За допомогою ілюстрованого каталогу на сайті ви зможете детально ознайомитися й вигідно купити за ціною виробника апарат пресотерапії PR-2000, який за один сеанс механічного та рефлекторного впливу на тканини формує ефект, порівнянний із 20 професійними ручними масажами.
Функціональні можливості апарата пресотерапії
Метод пресотерапії (аппаратного лимфодренажного масажу) — простий і доступний спосіб швидкого формування красивого тіла. В основі технології лежить масажний вплив на лімфу та кров за допомогою енергії стисненого повітря, який подається в режимі пульсової хвилі, що проходить стінками артерій.
Приймши рішення купити апарат пресотерапії для салонів краси, ви отримуєте можливість повноцінно реалізувати такі вимоги до процедури:
- варикозне розширення вен;
- перенапруження м'язів;
- виведення токсинів і надлишків рідини з клітин;
- надмірна вага;
- зниження тонусу шкіри;
- відновлення водного балансу;
- активізація обмінних процесів у тканинах;
- локальні жирові відкладення;
- ліподистрофія (целюліт);
- посилення та закріплення результатів кавітації;
- підтримання організму в реабілітаційний період після ліпоксації.
Наш інноваційний апарат для схуднення та лімфодренажу вирізняється економічністю (290 Вт) і безшумним продуктивним компресором, здатним нагнітати тиск повітря до 200 мм. рт. ст. (0,27 бара). Великий сенсорний екран дає змогу оперативно вибирати потрібні параметри та точно регулювати градієнт тиску та час впливу. Для простоти експлуатації обладнання виробником передбачені стандартні режими роботи, які дають Вам змогу запропонувати клієнту безболісну послугу «лимфодренажа», «активного схуднення» и «корекції фігури».
Експлуатаційні переваги апарату пресотерапії
Косметологічний апарат пресотерапії PR-2000 укомплектований спеціальним костюмом із 48 окремих надувних подушок, які мають свої автономні повітроводи та настроюваний протокол роботи. Така варіативність обладнання дає змогу купити наше універсальне обладнання для локальних і масштабних процедур, наприклад, для зменшення кола стегон або для схуднення всього тіла.
Про процедуру пресотерапії
Апаратний лімфодренажний масаж не викликає дискомфорту та надає релаксувальну дію на тіло та психіку. Повний курс косметологічного відновлення становить 10-20 сеансів по 30-60 хвилин. Позитивний ефект стає добре помітний уже за 1-2 сеанси.
У процесі пресотерапії на руки, ноги або все тіло, що лежить на кушетці клієнта, одягається необхідна кількість надувних подушок, у які з періодичною частотою й потужністю подається стиснене повітря. Унаслідок цього відбувається інтенсивний пневмомасаж, який і запускає потрібні процеси в шкірі, м'язах, жировій кліткочці, лімфатичних і кров'яних судинах.
Обертаючись у нашу компанію, ви завжди зможете купити апарат пресотерапії для салонів краси за найкращою ціною в Україні на умовах професійного сервісного обслуговування. Ми також пропонуємо 18-місячну гарантію виробника, зручну програму оплати покупки частинами та можливість навчання роботи на апараті.
РОЗПАКОВКА АППАРАТА ПРЕССОТЕРАПІЇ PR-2000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування | Тіло, Живіт, Сідниці, Стегна, Ступні, Лікті, Коліна, Ноги, Руки, Гомілка |
| Функції апарату | Руйнування локальних відкладень підшкірного жиру;, Усунення ознак целюліту; корекція фігури |
| Споживана потужність | 115 Вт |
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Alvi-Prague |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Застосування | Пресотерапія |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики | |
| Параметри живлячої мережі | 220-240 В / 50 Гц; 100-120 В / 60 Гц |
| Тиск в манжетах при пресотерапії | 120-240 мм рт. ст. |
| Кількість зон впливу | 48 зон (48 повітряних секцій) |
| Управління | кнопковий інтерфейс на передній панелі апарату |
| Кількість програм пресотерапії | 5 автоматичних програм |
| пресотерапія | лімфодренаж |
- Ціна: 199 299 ₴






