Тележка косметологическая металлическая с полками (универсальная)
вверхвниз

Візок універсальна для косметологічних апаратів. Візок металевий з полицями - виконана в сучасному стилі і оригінальному дизайні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alvi-Prague |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 509 ₴



