Манікюрний стіл-трансформер Економ столик складаний для манікюру М108

3 810 ₴
- Під замовлення
- Код: М108
Відправка з 10 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Манікюрний стіл-трансформер Економ столик складаний для манікюру М108
ВАЖЛИВО! Вартість столу вказана у розібраному вигляді (по досточках)!
Якщо необхідно відправити стіл у зібраному вигляді - вартість столу збільшитися приблизно на 10%. Уточнити вартість столу у зібраному вигляді можливо у менеджера за телефоном: +380 (97) 179-63-62
- Складаний манікюрний стіл "Економ" є однією з найдоступніших наших моделей.
- Торці деталей обклеєні пластиковою крайкою.
- Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбуханню плити від потрапляння на неї рідини.
- Стільниця та каркас із ДСП (КроноУкраїна).
Розміри:
висота 730 мм
довжина 1100 мм
ширина 500 мм
За бажанням у стіл можна вбудувати витяжку - пилосос для манікюру:
вибрати будь-яку модель манікюрного пилососа
Додаткова комплектація (з доплатою):
- підставка для рук (довжина 320 мм, ширина 110, висота 160);
- врізання витяжки;
- комплектація колесами (пластмасовими);
- комплектація колесами (металевими);
- замок на ящик;
- фасади, торці кришки та надбудови в кольорі;
- комплектація розетками.
Розмір доплати уточнюйте у менеджера магазину.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 810 ₴





