Манікюрний стіл-трансформер з підставкою під лаки для манікюрного кабінету "Естет компакт №3"

6 090 ₴
- Під замовлення
- Код: М103К
Відправка з 10 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Манікюрний стіл-трансформер з підставкою під лаки для манікюрного кабінету "Естет компакт №3"
ВАЖЛИВО! Вартість столу вказана у розібраному вигляді (по досточках)!
Якщо необхідно відправити стіл у зібраному вигляді - вартість столу збільшитися приблизно на 10%. Уточнити вартість столу у зібраному вигляді можливо у менеджера за телефоном:+380 (97) 179-63-62


- Легкість монтажу.
- Універсальність (Стіл можливий як лівобічний так і правобічний).
- Істотна економія місця за рахунок складається стільниці
- Торці деталей обклеєні пластиковою кромкою.
- Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбухання плити від попадання на неї рідини.
- На ящиках стоять направляючі повного висунення DC, що забезпечує безшумне і плавне відкривання до 15000 разів.
- Тумба на 3 ящики.
- Стільниця і каркас з ДСП (КроноУкраина).
Габаритні розміри:
висота 730/930мм
довжина 1100мм (420 мм в складеному стані)
ширина 500 мм
За бажанням у стіл можна вбудувати витяжку - пилосос для манікюру:
вибрати будь-яку модель манікюрного пилососа
Додаткова комплектація (з доплатою):
- підставка для рук (довжина 320 мм, ширина 110, висота 160);
- врізання витяжки;
- комплектація колесами (пластмасовими);
- комплектація колесами (металевими);
- замок на ящик;
- фасади, торці кришки та надбудови в кольорі;
- комплектація розетками.
Розмір доплати уточнюйте у менеджера магазину.
Гарантія 2 роки.
Ціна столика вказана в білому базовому кольорі. Ціну столика в іншому кольорі уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Довжина столу в складеному вигляді | 420 мм |
| Висота столу з надбудовою | 930 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| довжина | 1100/420мм |
| ширина | 500мм |
- Ціна: 6 090 ₴

