Манікюрний стіл зі складаним стільницею "Естет компакт" маленький складаний столик для манікюру

5 245 ₴
- Під замовлення
- Код: М100К
Відправка з 10 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Манікюрний стіл з стільницею "Естет компакт" маленький складний столик для манікюру
ВАЖЛИВО! Вартість столу вказана у розібраному вигляді (по досточках)!
Якщо необхідно відправити стіл у зібраному вигляді - вартість столу збільшитися приблизно на 10%. Уточнити вартість столу у зібраному вигляді можливо у менеджера за телефоном: +380 (97) 179-63-62


- Легкість монтажу.
- Стіл можливий як лівосторонній, так і правосторонній.
- Торці деталей обклеєні пластиковою кромкою.
- Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає набуханню плити від потрапляння на неї рідини.
- Скляні полиці мають радіус на гострих кутах і заполіровані по периметру.
- Тумба на 3 ящики
- На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їх безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
- Стільниця та каркас із ДСП (КроноУкраїна).
Габаритні розміри:
висота 730мм
довжина 1100мм (420 мм у складеному стані)
ширина 500 мм
За бажанням у стіл можна вбудувати витяжку - пилосос для манікюру:
вибрати будь-яку модель манікюрного пилососу
Додаткова комплектація (з доплатою):
- підставка для рук (довжина 320 мм, ширина 110, висота 160);
- врізання витяжки;
- комплектація колесами (пластмасовими);
- комплектація колесами (металевими);
- замок на ящик;
- фасади, торці кришки та надбудови в кольорі;
- функція "компакт" - складана стільниця;
- комплектація розетками.
Розмір доплати уточнюйте у менеджера магазину.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Довжина столу в складеному вигляді | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Трансформер |
| довжина | 1100/420мм |
| ширина | 500мм |
- Ціна: 5 245 ₴






