Збільшувальна Лампа-лупа настільна на струбцині LED 5D лампа для манікюру косметолога з кріпленням до столу
вверхвниз

Збільшувальна Лампа-лупа настільна на струбцині LED 5D лампа для манікюру косметолога з кріпленням до столу
5 D Настільна лампа-лупа LED модель1001/АТ оснащена лінзой діаметром 12,5 см. Оптична сила лінзи - 5 діоптрій (D).
Лампа оснащена 48 SMD-діодами, світло холодне
Лампа-лупа 1001/АТ комплектується кріпленням - струбциною, яка дозволяє закріпити лампу на поверхні товщиною до 6,5 см
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Діаметр лінзи: | 12,5 см |
| Оптична сила (діоптрій): | 5 D |
| Кратність збільшення: | 2,25 разів |
| Джерело світла: | LED світлодіоди |
| Кількість діодів, шт.: | 48 |
| Холодний/Теплий світло: | Немає |
| Регулювання яскравості: | Немає |
| Потужність лампи: | 6 Вт |
| Управління: | Механічне |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Діаметр лінзи | 12.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 662 ₴



