Стаціонарний масажний стіл дерев'яний двосекційний ZD-879 широка кушетка для масажу
-13%30 636 ₴
26 640 ₴
- В наявності
- Код: ZD-879
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Стаціонарний масажний стіл дерев'яний двосекційний ZD-879 широка кушетка для масажу
Надійний, комфортний масажний і косметологічний стіл-кушетка. Одна з найпопулярніших моделей серед СПА салонів, салонів тайського масажу та професійних масажистів.
Стіл масажний 879 - гарних габаритних розмірів, основа натуральне дерево (бук).
Переваги:
- 2-х секційний;
- регулювання грудної частини – механічно;
- Міцний дерев'яний каркас (бук) темного кольору;
- оббивка коричневий шкірозамінник -1 категорії;
- 2 ящики для аксесуарів та необхідного приладдя;
- габаритні розміри масажного столу: 185х80х63;
- фабричний Китай;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Комплектація полицею, Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
- Ціна: 26 640 ₴


