Масажний стіл стаціонарний електричний SPA HEAT кушетка столи масажні електричні Преміум 2290СН
-14%111 000 ₴
95 016 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2290СН*
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Масажний стіл стаціонарний електричний SPA HEAT кушетка столи масажні електричні Преміум 2290СН
Масажний стіл для SPA комплексів 2290СН:стильна модель масажного столу на дерев'яній основі
Чудова модель масажного столу 2290СН, чудово підходить для всіх спа та косметологічні-медичних процедур.
Купити масажний стіл 2290СН швидко!
Стаціонарний масажний стіл 2290СН з підігрівом - чудовий вибір не тільки майстра масажиста, а й майстра косметолога.
Стіл оснащений дистанційним пультом управлiння, для регулювання висоти столу, нахилу спинки та ножної частини.
Режим підігріву, за допомогою кнопки на пультi, додасть комфорту вашим клієнтам.
Стіл виготовлений з матеріалів, що відповідають експлуатаційним нормам та вимогам.
Верхня частина масажного столу виготовлена з еластичного та пружного поліуретану, обтягнута високоякісною екошкірою, стійкою до впливу миючих та дезінфікуючих засобів.
Основа масажного столу є міцною конструкцією і виконана з натурального дерева (бука), всі дерев'яні елементи конструкції тоновані темним лаком.
Характеристика:
-
- 3-х секційний масажний стіл;
-
- з пiдiгрiвом;
-
- 3 електроприводи;
-
- регульованi пiдлокiтники(у верхнiй частинi столу);
-
- отвiр для обличчя (закривається подушкою);
-
- 2 додатковi подушки - зйомна на липучцi та у виглядi пiдкови(для обличчя);
-
- дистанційний пульт управління для регулювання висоти, кута нахилу ножної та спинної секції;
-
- основа: дерево(бук), тоноване темним лаком;
-
- оббивка екошкіра (шкірозамінник);
-
- колір оббивки білий;
габаритнi розмiри:
-
висота вiд 58 до 77см;
-
ширина - 77см;
-
довжина - 197см.
Виробництво: фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 2 |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | S&P |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Мінімальна висота | 580 мм |
| Максимальна висота | 770 мм |
| Вага | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал столу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Тип масажного столу | Стаціонарний електричний |
- Ціна: 95 016 ₴







