Лампи лупи косметологічні збільшувальна лампа-лупа з підсвіткою з кріпленням до столу BS 8066 22 Вт

Лампи лупи косметологічні збільшувальна лампа-лупа з підсвіткою з кріпленням до столу BS 8066 22 Вт
Як джерела світла в цій моделі лампи-лупи слугує енергоощадна люмінесцентна кільцева лампа — 22 Вт.
Лампа розрахована на 6000 робочих годин, потім за потреби лампочку можна змінити.
В асортименті нашого інтернет-магазину завжди є в наявності змінні лампочки для ламп-плів.
Корпус голови лампи модель 8066 пластиковий, обладнаний захисною кришкою, що оберігає збільшувальне скло від запилення й випадкового потрапляння прямих сонячних променів.
Пантограф лампи металевий відкритого типу. Регулювальні механізми пантографа м'які в керуванні та добре фіксують потрібну позицію лампи. Положення корпусу голови лампи фіксується за допомогою щільного закручування хрестатого вентиля.
Лампа-лупа 8066 — 3D/5D комплектується струбциною, яка дає змогу закріпити лампу на будь-якій відповідній стійкій поверхні завтовшки до 6,5 см. Крім того, лампа може кріпитися до підлогової стійки — штативу, а також у спеціальних отворах (підхідних) по діаметру) на маніпуляційних візках і робочих столах.



- діаметр лінзи: 12,5 см
- збільшення: 3 діоптрії/5 діоптрій
- пластиковий корпус, вузька кільцева рамка забезпечує максимальний огляд
- кришка, що закривається на корпусі, захищає скло від запилення
- тип кріплення: настільний (струбцина в комплекті)
- максимально допустима товщина стільниці: 65 мм
- джерело світла: кругла флуоресцентна енергоощадна лампа T5 потужністю 22 Вт (нестандартна)
- кількість робочих годин: 6000 р.ч.
- колір: білий
- довжина шнура: 155+/-5 см
розміри паковання: 54,5х28х13,4 см
Вага нетто: 2,30 кг
Вага брутто: 3,19 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Діаметр лінзи | 12.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доступні варіанти | 5 |
- Ціна: 1 250 ₴








