Барбер крісло Barber Cardinal (Prime 39) для стрижки гоління та догляду за бородою VM08

41 607,50 ₴
- Під замовлення
- Код: VM08 Prime 39
Відправка з 24 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Барбер крісло Barber Cardinal (Prime 39) для стрижки гоління та догляду за бородою VM08
Барбер крісло Barber Cardinal (Prime 39) — це поєднання розкішного дизайну та неперевершеної функціональності, створене спеціально для чоловічих перукарських салонів.
Характеристики:
Розміри:
-
ширина: 68 см
-
висота: 108 см у мінімальному положенні
-
глибина: 110 см у зібраному вигляді, 163 см — з розкладеною спинкою
Матеріали:
-
металевий хромований каркас: Забезпечує міцність і стабільність конструкції.
-
оббивка: Виконана зі шкірозамінника преміум категорії, що відзначається високою зносостійкістю і привабливим виглядом.
Регулювання:
-
висота сидіння: Регулюється від 55 до 65 см над рівнем підлоги, що дозволяє майстру налаштувати крісло під індивідуальні потреби клієнта.
-
нахил спинки: Регулюється для комфортного розміщення клієнта.
-
підголівник: Регулюється та може бути знятий при необхідності, забезпечуючи додатковий комфорт.
Колір:
На фото представлений колір – темно-смарагдовий (Prime 39) каркас - чорний, також доступний у будь-якому кольорі на вибір.
вибрати колір шкірозамінника - натисніть ТУТ!
Термін виготовлення: до 14 робочих днів (в залежності від обраного матеріалу).
Barber Cardinal – це не просто крісло, а акцент, що підкреслить ваш смак і статус. вибирайте те, що приверне увагу клієнтів та зробить ваш барбершоп незабутнім.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравліка |
| Особливості | Наявність підлокітників, Підголовник, Блокування обертання крісла, Підставка для ніг, Ножна педаль |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 680 мм |
| Глибина крісла | 1100 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
- Ціна: 41 607,50 ₴






