Дзеркало перукарське VM747 Робоче місце майстра для студій краси
вверхвниз

11 943,60 ₴
- Під замовлення
- Код: VM747
Відправка з 14 травня 2026+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало перукарське VM747 Робоче місце майстра для студій краси
Робоче місце VM747 для перукарів, візажистів та бровистів — це стильне і функціональне рішення для салонів краси та студій макіяжу.
Завдяки лаконічному дизайну та продуманій конструкції, воно забезпечує комфорт у роботі та зручну організацію інструментів.
Характеристики:
-
одностороннє робоче місце;
-
матеріал — ДСП;
-
кріплення до стіни за допомогою дюбелів;
-
два висувні ящики на телескопічних направляючих;
-
три скляні полички (висота між поличками — 30 см);
-
підставка для ніг клієнта.
Розміри:
- габарити (ШхВхГ): 105х200х28 см;
- висота стільниці — 80 см;
- розміри дзеркала (ШхВ): 57х120 см.
Можливе виготовлення в індивідуальних розмірах.
Термін виготовлення: 14-20 днів (в залежності від завантаження виробництва).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1050 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 943,60 ₴




