Крісло для майстра салону краси АРТУР F Сіре Пересувний офісний стілець для працівників
вверхвниз
Топ продаж

2 714,50 ₴
- В наявності
- Код: ARTURFGR_sd
+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло для майстра салону краси АРТУР F Сіре Пересувний офісний стілець для працівників
Зручне м’яке крісло для майстра або клієнта.
Підходить для манікюрного, косметологічного чи перукарського кабінету.
Сидіння оббите якісною екошкірою, яка легко очищується та приємна у використанні.
Крісло регулюється по висоті за допомогою газліфта — достатньо натиснути на важіль, щоб підняти або опустити сидіння до комфортного рівня.
Модель оснащена піастровим механізмом (регулювання тільки по висоті).
Має міцну хромовану фурнітуру та прогумовані колеса, які дозволяють легко пересувати крісло по приміщенню.
Крісло без підлокітників, тому займає менше місця та зручне для роботи майстра.
Розміри:
-
ширина сидіння — 45 см
-
глибина сидіння — 38 см
-
висота спинки — 34 см
-
висота сидіння — 42–52 см
-
загальна висота — 76–86 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Group SDM |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Натуральна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Глибина сидіння | 380 |
| Ширина сидіння | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 714,50 ₴




