Крісло з металевим каркасом LUNA у велюровій обивці Стильне крісло для очікування VM_343

14 208 ₴
- Під замовлення
- Код: VM_343
Відправка з 30 травня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Крісло з металевим каркасом LUNA у велюровій обивці Стильне крісло для очікування VM_343
Крісло очікування Luna - це ідеальне рішення для створення комфортної та сучасної зони відпочинку у вашому салоні чи офісі.
Завдяки своїй гармонійній формі та стильному дизайну, він стане приємним акцентом у будь-якому інтер'єрі.
Характеристики:
-
оббивка з високоякісної меблевої тканини;
-
наповнювач – поролон щільністю 25-ї категорії для комфортної посадки та стійкості до деформації;
-
каркас – металевий, з покриттям порошковою фарбою, що забезпечує міцність та стійкість
Колір на вибір.
Колір каркасу: золотий, чорний, срібний, білий, сірий, кремовий.
Можливість виготовлення каркасу в інших кольорах уточнюйте у менеджера магазину
Розміри (ШхВхГ): 80х80х80 см.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
ВАЖЛИВО! Ціна на сайті вказана лише за крісло. Журнальний столик та диван у вартість не включені і за бажанням замовляються додатково!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 80 см |
| Глибина крісла | 80 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Тканина |
- Ціна: 14 208 ₴










