Візок косметологічний перукарський Dante для салонів краси пересувна тумба для майстра манікюру педикюру VM932
вверхвниз

4 440 ₴
- Під замовлення
- Код: VM 932
Відправка з 31 травня 2026+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок косметологічний перукарський Dante для салонів краси пересувна тумба для майстра манікюру педикюру VM932
Візок Dante ідеально підійде для перукаря, косметолога, майстра манікюру, або просто як тумба для дому.
Характеристики:
- матеріал виготовлення ДСП;
-
три ящики на телескопічних напрямних;
- прогумовані колеса;
-
хромовані ручки.
Габарити (ШхВхГ): 35х67х45 см.
Колір на вибір:
Термін виготовлення – до 2 місяців, залежно від завантаження виробництва.
Можливе виготовлення в індивідуальних розмірах та кольорах.
Для отримання докладнішої інформації зв'яжіться з менеджером магазину.
Вибрати педикюрне обладнання: крісла, кушетки, візки, витяжки Просто натисніть тут!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 670 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 440 ₴







