Робоче місце перукаря дзеркало зі столиком М413 перукарське дзеркало
вверхвниз

9 400 ₴
- Під замовлення
- Код: М413
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робоче місце перукаря дзеркало зі столиком М413 перукарське дзеркало
Модель у класичному стилі знайде своє призначення як у салоні краси, так і в домашній обстановці.
Характеристики:
- стільниця та ніжки виготовлені з подвійного ламінованого ДСП; (колір можна замовити на вибір)
- торці вкриті кромкою ПВХ;
*ВАЖЛИВО! Вартість вказана за виріб у білому ДСП, вартість будь-якого іншого кольору, будь ласка, уточнюйте у менеджера.
Габарити ШхВхГ: 1700х1000х300мм.
Додаткова комплектація (прораховує менеджер при замовленні):
-
розетка (від одинарної до потрійної);
-
утримувач для фена
Виготовлення на замовлення: 10-14 робочих днів.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
ВАЖЛИВО! Вартість виробу вказана, при відправленні, у розібраному вигляді (по досточках)!
Якщо необхідно відправити виріб у зібраному вигляді - вартість збільшиться приблизно на 10%.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴



