Розкладний манікюрний стіл-трансформер М136 манікюрний стіл з тумбою для салонів краси

8 050 ₴
- Під замовлення
- Код: М136
Відправка з 10 червня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Розкладний манікюрний стіл-трансформер М136 манікюрний стіл з тумбою для салонів краси
ВАЖЛИВО! Вартість столу вказана у розібраному вигляді (по досточках)!
Якщо необхідно відправити стіл у зібраному вигляді - вартість столу збільшитися приблизно на 10%. Уточнити вартість столу у зібраному вигляді можливо у менеджера за телефоном: +380 (97) 179-63-62
Оригінальна модель манікюрного столу М136 зі складною стільницею, який перетворюється в комод. Це дуже зручно і практично для майстрів які працюють вдома. Хромована ніжка легко викручується. Ящики з телескопічними направляючими.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18 мм і обклеєний ПВХ кромкою.
Габарити виробу:
-
ширина - 1100 мм;
-
висота - 730 мм;
-
глибина - 400 мм;
-
ширина стільниці - 500 мм;
За бажанням у стіл можна вбудувати витяжку - пилосос для манікюру:
вибрати будь-яку модель манікюрного пилососа
Додаткова комплектація (з доплатою):
- підставка для рук (довжина 320 мм, ширина 110, висота 160);
- врізання витяжки;
- комплектація колесами (пластмасовими);
- комплектація колесами (металевими);
- замок на ящик;
- фасади, торці кришки та надбудови в кольорі;
- комплектація розетками.
Розмір доплати уточнюйте у менеджера магазину.
Гарантія 2 роки.
Переглянути весь асортимент столів для манікюру - натисніть тут!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 8 050 ₴



