Манікюрний стіл Valio 4 двомісний робочий модульний стіл для манікююру VM144
вверхвниз

13 098 ₴
- Під замовлення
- Код: VM144
Відправка з 31 травня 2026+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манікюрний стіл Valio 4 двомісний робочий модульний стіл для манікююру VM144
Увага!!! Вартість вказана тільки за манікюрний стіл! Підставка під руки, лампа, врізна манікюрна витяжка, підставка під лаки, стільчик для майстра у вартість, вказану на сайті НЕ входять і при бажанні замовляються додатково!
Комфортний стильний модульний манікюрний стіл для двох майстрів
Характеристики:
-
матеріал виготовлення: ДСП (див.кольори) або ДСП Egger* (див. кольори);
-
торці покриті протиударною кромкою ПВХ;
-
два робочі місця;
-
стільниця з подвійного дсп;
-
заглушка для дротів;
Додаткові опції (з доплатою):
-
врізна витяжка для манікюру;
-
врізання витяжки в стільницю;
-
розетки;
-
валик під руку;
-
захисне скло;
-
ДСП Egger;
Габарити ШхВхГ: 239х79х50 см.
Можливе виробництво виробу в будь-яких розмірах та кольорах!
Ціна на сайті вказана за модель виготовлену в ДСП, за виготовлення манікюрного столу в ДСП Egger, передбачена доплата, вартість, манікюрного столу в ДСП Egger, будь ласка, уточніть у менеджера.
Термін виготовлення – до 2 місяців, залежно від завантаження виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2390 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 790 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 098 ₴


