Стіл для двох майстрів манікюру SNOW подвійне робоче манікюрне місце манікюрний стіл на двох VM109
вверхвниз

13 053,60 ₴
- Під замовлення
- Код: VM109
Відправка з 31 травня 2026+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл для двох майстрів манікюру SNOW подвійне робоче манікюрне місце манікюрний стіл на двох VM109
Увага!!! Вартість вказана тільки за манікюрний стіл! Підставка під руки, лампа, врізна манікюрна витяжка, підставка під лаки, стільчик для майстра у вартість, вказану на сайті НЕ входять і при бажанні замовляються додатково!
Відмінна модель манікюрного столу на два майстри, який чудово підійде для перукарні або салону краси.
Характеристики:
-
двомісний манікюрний стіл;
-
матеріал виготовлення: ДСП (див.кольори) або ДСП Egger* (див. кольори);
-
торці покриті протиударною кромкою ПВХ;
-
три висувні ящики на телескопічних напрямних;
-
хромовані ручки для захисту від впливу вологи;
Додаткові опції (з доплатою):
-
врізна витяжка для манікюру;
-
врізання витяжки в стільницю;
-
розетки;
-
валик під руку;
-
захисне скло;
-
замочок;
-
ДСП Egger;
Габарити ШхВхГ: 180х80х50 см.
Можливе виробництво виробу в будь-яких розмірах та кольорах!
Ціна на сайті вказана за модель виготовлену в ДСП, за виготовлення манікюрного столу в ДСП Egger, передбачена доплата, вартість, манікюрного столу в ДСП Egger, будь ласка, уточніть у менеджера.
Термін виготовлення – до 2 місяців, залежно від завантаження виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 053,60 ₴








