Пуф квадратний Табурет із золотими металевими ніжками пуф висота 45 см мод.BR_пуф
вверхвниз

3 100 ₴
- Під замовлення
- Код: BR_пуф
Відправка з 09 червня 2026+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пуф квадратний Табурет із золотими металевими ніжками пуф висота 45 см мод.BR_пуф
М'який пуф-табурет на стійких металевих ніжках пофарбованих золотою фарбою - відмінне придбання для салону краси, офісу або будинку.
Переваги:
- комфортний
- стійкий
- надійний
Колір оббивки на вибір із наданих зразків.
Можлива спеціальна оббивка - наявність оббивки та терміни виробництва уточнюються додатково у менеджера.
Колір ніжок: за стандартом золото;
Можливість виготовити у будь-якому іншому кольорі, будь ласка, уточнюйте у менеджера.
розміри:
-
Висота-45 см
-
Ширина-45 см
-
Глибина-45 см
На замовлення до 14 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴




