Столик для майстра манікюру на два робочі місця для манікюрного салону Grand
вверхвниз

17 671,20 ₴
- Під замовлення
- Код: Vm 156
Відправка з 31 травня 2026+380 (66) 475-86-99
Менеджер
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик для майстра манікюру на два робочі місця для манікюрного салону Grand
Відмінна модель манікюрного столу на два майстри, який чудово підійде для перукарні або салону краси.
Увага!!! Витяжки для манікюру до стандартної вартості НЕ ВХОДЯТЬ!
Характеристики:
-
модульний стіл;
-
два робочі місця;
-
стільниця із подвійного дсп;
-
заглушка для дротів;
-
висувні ящики на телескопічних напрямних;
-
торці столу оберігає від ушкоджень протиударна кромка ПВХ;
-
можлива комплектація витяжкою на вибір.
Розміри (ШхВхГ): 180х80х50 см.
-
Ширина тумбі 35 см
-
Ширина опори 15 см
Термін виготовлення – до 2 місяців, залежно від завантаження виробництва.
Колір на вибір: палітра дсп
Ціна вказана за стіл без витяжок!
Додаткова комплектація (з доплатою):
-
врізна манікюрна витяжка;
-
розетки;
-
замок на скриньку;
-
підставку для рук клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 671,20 ₴







