Манікюрна настільна витяжка з подушкою під руку Air Max N4 Pro

4 500 ₴
- В наявності
- Код: Air Max N 4 Pro
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Манікюрна настільна витяжка з подушкою під руку Air Max N4 Pro
Манікюрна витяжка AIR MAX М152 pro одна з найулюбленіших моделей при виборі майстрів нігтьового сервісу.
Завдяки компактному розміру цілком підійде навіть до невеликого робочого столу майстра.
Вона обладнана промисловим вентилятором, у якому використовуються підшипник кочення, термін експлуатації якого становить близько 50 000 годин - до 6 років безперервної роботи.
Ця модель не створює надмірного шуму. Продуктивний мотор ідеально підійде для майстрів, що працюють навіть із летючим матеріалом. При нарощуванні та корекції утворюється пил, який негативно впливає на дихальні шляхи та на здоров'я в цілому, цей пристрій надасть роботі комфорт, безпеку та чистоту на робочому місці.
Корпус виконаний з удароміцного пластику. На вентиляторі є гумове ущільнення, яке перешкоджає вилітанню пилу з мішка, що дозволяє зберегти чистоту на столі майстра. Зручні обтічні ребра жорсткості на витяжці забезпечують комфорт для рук клієнтів. Змінні мішки для збирання пилу легко змінюються та стираються.
Характеристики:
-
Потужність: 65 Вт.
-
Продуктивність: 450 - 800 Куб. годину.
-
7 режимів швидкості.
-
Рівень шуму від 31 до 62 Дб.
-
Тип: настільна.
-
Мішечки в комплекті: 2 штуки.
-
Розмір: 25 × 35 см, висота 15 см.
-
Гарантія: 12 місяців
-
Колір подушки під руку доступний у варіантах: червоний, білий або чорний. (уточнюйте будь ласка при замовленні.)
Комплектація:
-
Витяжка - 1 шт.
-
Мішки для пилу - 2 шт. (двошарові)
-
Інструкція з експлуатації - 1 шт.
-
Гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Матеріал | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 15 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |
- Ціна: 4 500 ₴









