Потужна компактна витяжка для манікюру N 2 Pro на 65 Вт

4 370 ₴
- В наявності
- Код: N 2 Pro
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Потужна компактна витяжка для манікюру N2 Pro на 65 Вт
Манікюрна настільна витяжка AIR MAX М151 pro одна з найперших моделей, яка зарекомендувала себе серед майстрів нігтьового сервісу з 2016 року по сьогоднішній день!
Вона обладнана промисловим вентилятором, у якому використовуються підшипник кочення, термін експлуатації якого становить близько 50 000 годин - до 6 років безперервної роботи. Ця модель не створює надмірного шуму.
Виробничий мотор ідеально підійде для майстрів, які працюють навіть із найлетючішим матеріалом. При нарощуванні та корекції утворюється пил, який негативно впливає на дихальні шляхи і на здоров'я в цілому, цей пристрій надасть роботі безпечність і чистоту на робочому місці.
Корпус виконаний з удароміцного пластику. На вентиляторі є гумове ущільнення, яке перешкоджає вилітанню пилу з мішка, тим самим дозволяє зберегти порядок на столі майстра. Зручні плавні лінії витяжки забезпечують комфорт для рук клієнтів.
Змінні мішки для збирання пилу легко змінюються та стираються.
Характеристики:
-
Потужність: 65 Вт.
-
Продуктивність: 450 - 800 Куб. годину.
-
7 режимів швидкості.
-
Рівень шуму від 31 до 62 Дб.
-
Тип: настільна.
-
Мішечки в комплекті: 2 штуки.
-
Розмір: 30 × 35 см, висота 15 см.
-
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація:
-
Витяжка - 1 шт.
-
Мішки для пилу - 2 шт. (двошарові)
-
Інструкція з експлуатації - 1 шт.
-
Гарантійний талон
* Зображення не завжди передають реальний колір та відтінок. Комплектація та характеристики товару можуть бути змінені виробником без попередження. При оформленні замовлення наші консультанти готові відповісти на Ваші запитання!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 15 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |
- Ціна: 4 370 ₴






