Косметологічна кушетка на электроуправлении крісло косметологів электрокушетка медичних кабінетів 2214A
-19%57 054 ₴
46 220,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP-2214АI
- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Косметологічна кушетка на электроуправлении крісло косметологів электрокушетка медичних кабінетів 2214AI

Косметологічна кушетка на электроуправлении — компактна і функціональна модель для кабінетів клінік і центрів естетичної косметології.
Крісло-кушетка 2214АI встановлена на металеву базу, приховану пластиковим кожухом, м'яка частина кушетки виконана з шкірозамінника. У головній частині є отвір для особи, приховане подушкою, так само є гнучкі підлокітники, які можна зняти для зручності проведення процедури.
Завдяки 3-м електроприводам під час процедури можна регулювати кожну позицію секції дистанційним пультом — змінювати висоту крісла, нахил спинки і ножної частини.
Легкість управління подарує комфорт клієнта і майстра!
Технічні характеристики:
- 3 електромотори:
регулювання висоти крісла;
регулювання спинки;
регулювання ножної частини;
- ручний пульт управління;
- знімні підлокітники;
- отвір для особи;
- оббивка шкірзамінник (кожзам);
- колір оббивки - білий;
- габаритні розміри: 186х62х(82см з підлокітниками)~71-80h;
- вага: 64 кг;
- вантажопідйомність до 175 кг
- Виробництво: Китай
У нашому інтернет магазині є все для косметологічних кабінетів і центрів естетичної медицини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал, пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Кількість секцій | 3 |
| Підголовник | Знімний |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу, регульована по висоті, цілісна |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Колір | Білий |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Мінімальна висота | 710 мм |
| Максимальна висота | 800 мм |
- Ціна: 46 220,40 ₴








